HCDX-DM220 Draagbare 220V AC Magnetische Juk Foutdetector voor Niet-fluorescerende & Fluorescerende MPI
HCDX-DM220 type AC magnetische juk foutdetector, ~220V directe voeding, uitgerust met sterk LED wit licht en LED zwart licht, kan worden gebruikt via de toetsselectie, kan worden gebruikt voor niet-fluorescerende magnetische deeltjesdetectie en fluorescerende magnetische deeltjesdetectie. Klein en verfijnd, uitstekend vakmanschap, hoge detectiegevoeligheid, gemakkelijk mee te nemen. Veel gebruikt in de luchtvaart, petrochemische, elektrische energie en waterbeheer, spoorwegbouw, inspectie en testindustrieën voor speciale apparatuur.
Technische parameters
Hefgewicht |
≥50N |
Gevoeligheid |
A-15/100 |
Pootafstand |
50-200mm |
Verlichtingssterkte van wit licht |
≥5000LUX |
Verlichtingssterkte van UV-licht |
≥4000µW/cm2 |
Afmetingen |
210×160×55mm |
Gewicht |
1,6 kg |
Voeding |
~220V/50Hz/60 Hz |
Productkenmerken
Continue magnetisatietijd meer dan 3 minuten
Gebruikmakend van supergeleidende magneet, lichtgewicht, 1,6 kg
~ 220V voeding direct, zonder de controller
Hoogsterkte schaalmateriaal, slagvast, slijtvast
Ergonomisch ontwerp, redelijke structuur
Leren schaal, high-end uitstraling, comfortabel gevoel
Gebruik van hoogwaardige apparatuur, duurzaam
Standaardpakket:
Hoofdunit HCDX-DM220 ……………………………………….1 stuk
Verwijderbare verbindingen voor filletlassen ………………………….………….1 paar
Draagtas …………………………………………………….1 stuk
Gebruiksaanwijzing………………………………………………..1 stuk
Kalibratiecertificaat………………………………………….....1 stuk
Garantiekaart….............................................................................1 stuk
Voorzorgsmaatregelen en instructies voor bediening:
2. De voeding is eenrichtings AC ~220V/ 50Hz, sluit de voeding niet verkeerd aan om het instrument niet door te branden;