HCDX-DM220-type AC-magnetische jokfoutdetector, ~ 220V directe voeding, uitgerust met sterk LED-wit licht en LED-zwart licht, kan worden gebruikt via de selectie van de sleutel,kan worden gebruikt voor het detecteren van niet-fluorescerende magnetische deeltjes en voor het detecteren van fluorescerende magnetische deeltjesKleine en prachtige, uitstekende bewerking, hoge detectie gevoeligheid, gemakkelijk te dragen.industrieën voor inspectie en testen van speciale apparatuur.
Technische parameters
Liftgewicht |
≥ 50N |
Gevoeligheid |
A-15/100 |
Legruimte |
50-200 mm |
Intensiteit van het licht van wit licht |
≥ 5000 LUX |
Intensiteit van de UV-lichtverlichting |
≥ 4000μW/cm2 |
Grootte |
210 × 160 × 55 mm |
Gewicht |
10,6 kg |
Stroomvoorziening |
- 220 V/50 Hz/60 Hz |
Productkenmerken
Continu magnetisatie langer dan 3 minuten
Met behulp van supergeleidende magneet, lichtgewicht,10,6 kg
~ 220 V stroomvoorziening rechtstreeks, zonder regelaar
Hoge sterkte van het schelpmateriaal, slagvastheid, slijtvastheid
Ontwerp van het menselijk lichaam, redelijke structuur
Leder schelp, high-end sfeer, voel je comfortabel
Gebruik de hoogwaardige apparatuur, duurzaam
Standaardpakket:
Hoofdeenheid HCDX-DM220 1 stuks
Afneembare verbindingen voor fillet lassen...................................1 paar
Draagtas 1 stuks
Gebruiksaanwijzing 1pc
Certificaat van kalibratie 1 stuks
Garantie kaart 1 stuks
Voorzorgsmaatregelen en gebruiksaanwijzingen:
2. De stroomtoevoer is eenrichtingsverandering ~ 220V/ 50Hz, sluit de verkeerde stroomtoevoer niet aan om het instrument niet te verbranden;